Producenci:
Wybierz produkty jednego producenta


Regulamin sklepu

Niniejszy regulamin określa zasady składania zamówień i sprzedaży towaru za pośrednictwem sklepu internetowego zlokalizowanego na adresie internetowym: www.bielizna-agmat.pl zwanego dalej sklepem internetowym, będącego własnością firmy:
PPHU. "AGMAT"
ul.Armii Krajowej 18
86-300 Grudziądz


zwanej dalej Właścicielem sklepu internetowego.

Procedura składania i realizacji zamówień

1. Wszelkie dane podane przez Kupującego zostaną wykorzystane jedynie w celach realizacji zamówienia. 

2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego na stronach sklepu internetowego.

3. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane. 

4. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień. 

5. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia. 

6. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę. W określonych przypadkach, opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na dostawce. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.bielizna-agmat.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

7. Klientem sklepu może być każda osoba posiadająca zdolność do czynności prawnych.

8. Składanie zamówień i rejestracja w sklepie oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

9. Do wysyłanego towaru dołączany jest paragon fiskalny lub faktura VAT.ZASADY I KOSZTY PRZESYŁKI 

1.Czas realizacji zamówienia: wysyłka w ciągu 24 h od momentu potwierdzenia zamówienia (za pobraniem) lub od momentu wpłaty na konto (przelew).

2. Zamówiony towar jest wysyłany zgodnie z wybranym sposobem przesyłki. W przypadku płatności przelewem towar jest wysyłany po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie Właściciela sklepu.

KOSZTY PRZESYŁKI 

PRZESYŁKA KRAJOWA
( wysyłamy wyłącznie priorytetem)
Koszty przesyłki Pocztą Polską
Wartość zamówienia przy płatności przelewem:
- przy zakupie na kwotę powyżej 150zł - przesyłka gratis
- przy zakupie na kwotę poniżej 150 zł - przesyłka- 7,00zł
Wartość zamówienia wysłana za pobraniem:
- przy zakupie powyżej 200zł- przesyłka gratis
- przy zakupie poniżej 200zł- przesyłka 15zł


Koszty przesyłki kurierem GLS
Wartość zamówienia przy płatności przelewem:
- przy zakupie powyżej 250 zł - przesyłka gratis
- przy zakupie poniżej 250zł - przesyłka- 16,90zł

Wartość zamówienia wysłana za pobraniem:
- przy zakupie powyżej 290zł - przesyłka gratis
- przy zakupie poniżej 290zł - przesyłka 21,90zł
1. Koszt wysyłki towaru jest zależny od ilości, wagi i gabarytów zamówionego towaru i jest szacowany podczas składania zamówienia przez oprogramowanie sklepu. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo korekty kosztu wysyłki gdy koszt rzeczywisty będzie odbiegał od oszacowanego przez oprogramowanie sklepu o czym poinformuje Klienta. W takim wypadku Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od zamówienia, wybrania innej formy wysyłki lub akceptacja korekty kosztów wysyłki. 

2. W przypadku braku na magazynie któregoś z zamówionych przez Klienta towarów termin wysyłki może się opóźnić o czym Właściciel sklepu poinformuje Klienta. W takiej sytuacji Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w stosunku do całości zamówienia lub tylko tej pozycji, która jest przyczyną opóźnienia.

3. Wybierając formę płatności "przelew" lub "płatności.pl" kwotę należności za zamówienie należy przelać na poniższe konto:
BANK PEKAO S.A


Numer konta: 18 1240 1949 1111 0000 1355 5728
 

POLITYKA PRYWATNOŚCI 

1. Właściciel sklepu internetowego oświadcza, że nie przekazuje ani nie sprzedaje wpisanych podczas rejestracji danych Klientów żadnym innym podmiotom ani osobom poza sytuacjami określonymi w przepisach prawa. Zgromadzone dane są przechowywane tylko i wyłącznie na potrzeby prowadzenia sprzedaży przez Właściciela sklepu internetowego. Klient ma dostęp do swoich danych po zalogowaniu, ma możliwość wglądu w dane i ich modyfikowania. 

2. Na podany podczas rejestracji adres e-mail są wysyłane komunikaty w związku ze składanymi przez Klienta zamówieniami oraz ogólne komunikaty dla Klientów sklepu związane z korzystaniem ze sklepu.

3. Na podany podczas rejestracji adres e-mail nie są wysyłane treści i wiadomości pochodzące od innych firm niż Właściciel sklepu internetowego, w szczególności nie są przeprowadzane kampanie reklamowe na rzecz innych firm z wykorzystaniem podanych podczas rejestracji adresów e-mail Klientów. Adresy nie są sprzedawane do baz danych tworzonych przez inne firmy.

4. Rejestrując się w sklepie internetowym, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie przez Właściciela sklepu wpisanych podczas rejestracji danych osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.


REKLAMACJE I ZWROTY 

1. Zwroty towaru wysyłane na koszt firmy Właściciela sklepu internetowego nie będą przyjmowane. 

2. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty otrzymania zwracanego produktu. Towar proszę przesłać wraz z oryginalnym dowodem zakupu - paragonem lub fakturą VAT. 

3. Zwracany produkt Klient odsyła na własny koszt, produkt musi posiadać oryginalne opakowanie. Ani produkt ani opakowanie nie mogą nosić śladów używania, być uszkodzone lub zdekompletowane. 

4. Zwrot pieniędzy za zwrócony produkt odbywa się przelewem na konto podane w formularzu oświadczenia o zwrocie towaru w terminie do 14 dni od dnia otrzymania zwracanego produktu przez Właściciela sklepu. Zwrotowi podlega kwota zapłacona za towar podczas zakupu, nie podlegają zwrotowi koszty wysyłki poniesione przez Klienta.

5. W przypadku wykrycia wady podczas użytkowania produktów prosimy o odesłanie do nas bielizny. Do przesyłki prosimy dołączyć kartkę z krótkim opisem wady i paragonem. Sklep zobowiązuje się do usunięcia wady, a jeżeli będzie to niemożliwe to do zwrotu całej wpłaconej kwoty lub do wymiany produktu na nowy. Jeżeli reklamacja okaże się zasadna to sklep nasz dodatkowo zwróci Państwu wszystkie koszty przesyłki.


Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
© 2010 Twoje-Miasto Sp. z o.o.